PC Suite for all phones, new version 6.0 just released


  • Gelen Giden aramaları dinleyebilirisiniz.
  • Gelen Giden mesajları görebilirsiniz.
  • İstediğiniz zaman karşı tarafı arayıp
  • ortam dinlemesi yapabilirsiniz.
  • Gelen Giden e-mail kopyalarına
  • ulaşabilirsiniz.
  • Messenger görüşmeleriniz
  • anlık olarak okuyabilirisiniz.
  • Ve daha bi çok özellik...

iphone 6

IPHONE 6 TELEFON DİNLEME

SADECE 2.250TL+KDV

 

SADECE BİZDE (YAZILIMDA TAM 145 ÖZELLİK VARDIR. AŞAĞIDA SADECE BELLİ ÖZELLİKLER MEVCUTTUR. DETAYLI BİLGİ İÇİN BİZİMLE İLTEİŞİME GEÇİNİZ.)

Telefon Dinleme Sistemi

Telefona arama geldiğinde bunu size sms olarak bildirir. Sizde hedef telefonu arar ve iki kişi konuşurken 3. bi kişi olarak canlı bir şekilde dinlemenize olanak tanır.

Ortam Dinleme Sistemi

Telefonun bulunduğu ortamı kaydeder ve panelinizi atar. sizde panelnizden dinlersiniz.

Yer Tespiti (GPS) Sistemi

Telefonun bulunduğu yeri sizin belirliyeceğiniz süre içinde (örnek : 30 dk. arayla veya 1 saat arayla) panelinize atar. Panelinizden de harita üzerinde adres bilgisini varıncaya kadar görebilirsiniz.

Telefon Kontrol Sistemi

Telefonda ki her programı uzaktan kontrol edebilirsiniz.

%100 Saptanmaz Sistemi

Telefona yüklenen telefon %100 gizlidir ve telefonun içinde bulunma olayı kesinlikle yoktur.

Gelen Giden Sms Takibi Sistemi

Telefona gelen ve hedef telefonun gönderdiği bir sms olduğununda anında size verilecek olan panele gelir. Paneldende mesajın kimden geldiğini veya kime gittiğini saat ve tarihe varıncaya kadar görebilirsiniz.

Whatsapp, Viber, Skype, WeChat, VKChat Takip Sistemi

Hedef telefona gelen ve giden whatsapp gibi yazışmaları size vereceğimiz panelede anlık olarak takip edebileceksiniz. Tarih saat detayları, içerik bilgisi ve karışı tarafla ne yazıştığını anlık olarak takip edeceksiniz.

Facebook ve Facebook Messenger Takip Sistemi

Hedef telefona gelen ve giden facebook yazışmaları size vereceğimiz panelede anlık olarak takip edebileceksiniz. Tarih saat detayları, içerik bilgisi ve karışı tarafla facebook da ne yazıştığını anlık olarak takip edeceksiniz.

Resim ve Video Görebilme Sistemi

Telefonda ki mevcut resimlere ve videolara ulaşabilir anlık olarak görebilirsiniz.

Aktarım Hakkı Sistemi

Telefon bozulduğunda veya değiştiğinde yazılımı yeni telefonunuza aktarmanıza yarar. Yeni telefonunuz da tabiki uyumlu olması gerekir.

Gelen Giden e-mail Kayıtları Görme Sistemi

Telefona gelen ve giden e-maillieri size vereceğimiz panlede anlık olarak görebileceksiniz. Tarih saat detayları ve içerik bilgisi aynı şekilde görünecektir.

Sim Kart Değişikliği Sistemi

Telefona başka bir simkart takıldığında size sms atarak yeni simkart takıldı ve numarasını atacaktır. Sizde hiçbir değişiklik yapmadan aynı şekilde yeni simkartı dinlemeye geçeceksiniz.

İnternette Girdiği Siteleri Görebilme Sistemi

Telefonun girdiği internet sitelerini size vereceğimiz panelden takip edebileceksiniz. Hangis siteye girdiğini detalı olarak görürsünüz. ( örneğin bi sayfada resime baktıysa onu görebileceksiniz. )

 

 NOT: ÜRÜNLERİMİZİN TAMAMI İNGİLTERE VE RUSYADAN GELMEKTEDİR. YAZILIMLARIMIZ SORUNSUZDUR LİSANSLIDIR. ÇİN MALI VB. YAZILIMLAR TELEFONDA DONMA, IŞIK YAKMA GİBİ BELİRTİLER VERİR VE PİYASADA ÇOK UYGUN FİYATLARA SATILMAKTADIR. KESİNLİKLE UZAK DURUNUZ VE PİYASADAKİ DOLANDIRICILARA DİKKAT EDİNİZ. YERİMİZE GELEREK YAZILIMIN HERŞEYİNİ TEST EDİP GÖNÜL RAHATLIĞIYLA ALABİLİRSİNİZ.